niedziela, 8 października 2017

Home design z Zawieszalni

Łódź Design Festival właśnie dobiegł końca. Niestety nie byłam tam.
Ale nie próżnowałam totalnie i w kwestii użytkowego upiększenia domu, mam dla Was propozycję od Zawieszalni.

Zawieszalnia proponuje wieszaki: na klucze, na ubrania, na ręczniki, biżuterię...
Możemy nimi przyozdobić naszą kucchnię, przedpokój, łazienkę, nawet i w pokoju można znaleźć miejsce na wieszk, czy stojak na biżuterię.
Wieszaki, stojaki i inne produkty są wycinane z metalu laserowo. Są kolorowe, lekkie i nie mają ostrych krawędzi (z myślą o dziecięcym bezpieczeństwie) nie licząc samych wzorów, ale te możemy odpowiednio wybierać.
Możemy je mocować do ściany na taśmę dwustronnie przylepną lub na wkręty/kołki, jeśli zamierzamy wieszać cięższe rzeczy, np. ubrania.
 W sumie niektóre sprawdziłyby się nawet jako element tylko ozdobny. Wieszaki o wzorach zwierzęcych podobają się nie tylko ludziom, jak widać na zdjęciach, ciągnie swój do swego, nawet blaszanego ;)Jeśli chodzi o stojaki, wieszaki, czy inne rozwiązania porządkujące kobiecą biżuterię, są potrzebne każdej z nas. Poza tym, zwykle same w sobie są ozdobą.
Nie mam osobnej garderoby, więc stojaki nie są w moim guście, bo wymagają miejsca. Dlatego wieszak ze "sroczką" we wzorze - bo lubi błyskotki, wpisał się w moją koncepcję i w mój kuferek z biżuterią.

Wieszaki - Zawieszalnia.

Zdjęcia - moje.

2 komentarze:

  1. Wieszaczki są genialne! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. ten z kobietą w wanience jest najładniejszy ale i mój kocur by wybrał te metalowe kocięta

    OdpowiedzUsuń